Nasza spółka specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych aplikacji komputerowych, jak i systemów informatycznych pod indywidualne zamówienie i potrzeby Klienta. Naszymi klientami są zarówno duże spółki, jak i małe podmioty gospodarcze. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu oprogramowania od prostego stworzonego do rozwiązania konkretnego problemu do bardziej złożonego.

Zalety oprogramowania tworzonego na zamówienie:

  •  system tworzony jest pod konkretne wymagania Klienta;
  •  na bieżąco istnieje możliwość modyfikacji do aktualnych potrzeb Klienta;
  •  oprogramowanie posiada funkcje niedostępne dla konkurencji korzystającej z „gotowców”;
  •  wdrożenie oraz serwisowanie wykonuje twórca systemu;
  •  program pozbawiony jest zbędnych funkcji utrudniających jego obsługę;

Klienci zamawiający oprogramowanie mają możliwość wglądu w kolejne wersje tworzonego programu, ponadto mogą zgłaszać uwagi do nich na etapie projektowania. Jest to istotna różnica w stosunku do innych firm, które to na początku określają wymogi i nie dają już później większej możliwości na ich modyfikowanie.

Zapewniamy kompleksową obsługę wykonywanego oprogramowania po jego realizacji. Dzięki czemu już po wdrożeniu Klienci mają możliwość wprowadzania zmian i udogodnień. Świadczymy pomoc techniczną w celu jak najlepszego poznania utworzonego przeze nas systemu i likwidowania ewentualnych problemów i wątpliwości związanych z jego użytkowaniem. Dajemy możliwość rozwijania oraz modyfikacji stworzonego systemu w celu dopasowania jego do zmieniających się wymagań tak, aby nasi Klienci mogli posiadać zawsze aktualne narzędzie. Jest to jeden z najważniejszych powodów, dla których wiele firm decyduje się na zamówienie dedykowanego oprogramowania.

Tworzymy oprogramowanie oraz systemy informatyczne w technologiach J2EE (Java Platform, Enterprise Edition), w których wykorzystujemy interfejsy programistyczne do:

  • tworzenia komponentów implementujących logikę biznesową w tym komponentów obsługujących komunikację asynchroniczną opartą na EJB (Enterprise JavaBeans);
  • dostępu do danych za pomocą mapowania obiektowo relacyjnego JPA (Java Persistence API);
  • definiowania interfejsu użytkownika stosując framework GWT (Google Web Toolkit);

Komponenty osadzane są na serwerze aplikacyjnym Glassfisch. Serwery baz danych możemy wykorzystywać w zależności od wymagań klienta np. Oracle, DB2, MySQL, Firebird.

Posiadamy także doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w technologiach J2SE (Java Platform, Standard Edition), w której korzystamy z komponentów Swing do tworzenia interfejsu użytkownika oraz sterowniki JDBC (Java Database Conectivity) do komunikowania się z silnikiem bazy danych.

61 total views, 1 views today